O wydarzeniu

W wydarzeniu, w panelach dyskusyjnych i sesjach networkingowych wzięło udział wiele znanych osób, m.in. aktorka Roma Gąsiorowska, Eliza Michalik, Jaga Hupało, prezes TV Puls Erin Dąbska i inni.

Odbyła się również loteria charytatywna, z której cały dochód, już tradycyjnie, był przeznaczony na cele charytatywne – w tym roku wsparliśmy Dom Dziecka w Brodnicy. Imprezę poprowadził znany prezenter, Conrado Moreno.

Tematyka Koktajlu Kobiet Sukcesu
Wydarzenie dla kobiet sukcesu odbyło się pod wspólnym mottem – „Wiodąca siła sprawcza kobiet w biznesie i działalności społecznej”. Temu tematowi był poświęcony cykl wykładów o tematyce biznesowej i psychologicznej, który cieszą się dużą popularnością wśród Pań z kadry menadżerskiej. Prelegentami sesji biznesowych byli znani coachowie m.in. Magdalena Koźmala, Adam Adamonis, Magdalena Malicka, Aneta Chmielewska i Justyna Krawczyk.
Katarzyna Wołejnio, Foto Lidia SkuzaErin Dąbska. Foto Lidia Skuza

Gościem specjalnym była polska aktorka Katarzyna Wołejnio, znana m.in. z serii TVN „Żony Hollywood”, która opowiedziała o cieniach i blaskach swojej kariery w USA.

Goście Koktajlu Kobiet Sukcesu

Odwiedziły nas znamienite Kobiety Sukcesu: Laura Łącz, Ilona Felicjańska, Agnieszka Kałuża, Aldona Orman, Magdalena Antosiewicz i wiele niesamowitych osobowości.

Po raz pierwszy podczas imprezy odbył się wykład o tematyce antiaging, któremu patronowała marka ESTELL. W jej imieniu wykład na temat „Dobry wygląd i jego wpływ na osiągane sukcesy zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym” wygłosił dr n.med. Krzysztof Jakubowski, kierownik medyczny Estell.
Redaktor naczelna portalu obcasy.pl Monika Rebelak wręczyła nagrody wybranym przez kapitułę redakcyjną Kobietom Sukcesu.

Nagrody podczas Koktajlu Kobiet Sukcesu:

Nagrodę w kategorii Spektakularny Sukces Międzynarodowy– inspiracja i styl, otrzymała polska modelka od lat, mieszkająca w USA, Anja Rubik, a będąca obecnie w Afryce. Swoje podziękowania przesłała poprzez transmisję online:
Nagrodę w kategorii Biznes Kreatywny – wielowymiarowość i ponadprzeciętność – otrzymała istna kobieta renesansu – Roma Gąsiorowska, zaś Kobieta Sukcesu w kategorii Innowacyjny pomysł na sukces otrzymała polska studentka, robiąca karierę w słynnej Dolinie Krzemowej w USA, Karolina Demiańczuk.

Nową kategorią była nagroda „Firma Przyjazna Biznesowi Kobiecemu” Redakcja obcasy.pl postanowiła w tym roku uhonorować markę Infiniti za innowacyjne samochody wysokiej klasy, spełniające wymagania nowoczesnej kobiety biznesu.

Partnerzy wydarzenia i tu też pododawałabym fotki
Wśród Partnerów Koktajlu Kobiet Sukcesu znalazły się takie marki jak m.in.: Infiniti – partner platynowy, Logitech – partner srebrny, HTC – partner specjalny oraz Pramerica, Monnari, Luxury Travel, Lorus, E-Iris, Hogl, New by London, Gemlord, Dekoria, House & more, Hefra, Batiste, Ascendant Bussines Solution, Ole, Studio Emka, Get green, Voda Collagen, KUPS, Sylveco, Dr Brew, Biolaven Organic, Mieszko, Segafredo Zanetti, Vianek, Solidarność, Cymes. Zdjęcia wykonała Lidia Skuza Photography.Podczas Koktajlu kobieca społeczność bizneswomen wymieniała się twórczymi poglądami i opiniami na temat współczesnej rzeczywistości i realiów prowadzenia firmy.

Kolejny III Koktajl Kobiet Sukcesu odbędzie się w październiku w Warszawie!

Informacje

II Koktajl Kobiet Sukcesu to niezwykłe, eleganckie i prestiżowe wydarzenie organizowane przez portal Obcasy.pl dla kobiet ze świata biznesu. Odbędzie się ono 11 maja 2017 r. w jednym z najnowocześniejszych i najbardziej multimedialnych lokali na eventowej mapie Warszawy przy ul. Puławskiej 457 w Studio Digital Knowledge Village. Wszystkie zaproszone Panie są ambasadorkami Kobiet Sukcesu. W tym roku zadeklarowały swój udział osoby VIP ze świata polityki, mediów, showbiznesu i czołowe postacie biznesu z Polski. Potwierdziły swój udział znane postaci ze świata showbiznesu: Laura Łącz, Aldona Orman, Patrycja Piekutowska, Ilona Felicjańska, Karolina Nowakowska, Magdalena Antosiewicz, Agnieszka Kałuża oraz wiele innych sławnych osób. Wiodąca siła sprawcza kobiet w biznesie i w działalności społecznej – to motto przewodnie wydarzenia, które zostało tradycyjnie już podzielone jest na trzy tematyczne części:
1. Potencjał wewnętrzny i mentalna siła sprawcza – czyli jak wykorzystać intuicję w biznesie?
2. Kobieta jako top-liderka, czyli znacząca pozycja kobiet w biznesie i polityce.
3. Profesjonalny wizerunek w biznesie – jak wpływa na rozwój firmy i buduje jej potencjał.
Wśród prelegentów pojawią się znani coachowie biznesu, m.in. Magdalena Koźmala, Justyna Krawczyk, Aneta Chmielewska i Adam Adamonis. Poza ciekawymi prelekcjami będzie można wziąć udział w charytatywnej licytacji poprowadzonej przez redaktorkę naczelną portalu obcasy.pl Monikę Rebelak i Conrado Moreno. W trakcie wydarzenia zostaną wręczone statuetki dla laureatek konkursu Kobieta Sukcesu portalu Obcasy.pl. Nowością jest nagroda w zupełnie nowej kategorii – Firma Przyjazna Biznesowi Kobiecemu. Jak co roku odbędzie się również konkurs wizytówkowy z cennymi nagrodami oraz sesja networkingowa. Organizatorem wydarzenia jest czołowa polska platforma internetowa dla kobiet z 12-letnią tradycją Obcasy.pl

Goście specjalni

Roma Gąsiorowska

aktorka

Jaga Hupało

mistrzyni fryzjerstwa

Eliza Michalik

dziennikarka prasowa, radiowa i telewizyjna

Prelegenci

Uczestniczki I Koktajlu Kobiet Sukcesu będą mogły wysłuchać wielu interesujących prelekcji o tematyce biznesowej oraz motywacyjnej

Magdalena Malicka

Szef programowy Studia Komunikacji...

Aneta Chmielewska

Trener Biznesu

Justyna Krawczyk

Pierwsza w Polsce licencjonowana Style Coach

Magda Koźmala

Redaktor Naczelna Business & Prestige

Erin Dąbska

Prezes Fundacji TV Puls ``Pod dębem``

Dr n. med. Krzysztof Jakubowski

Kierownik medyczny Estell

Adam Adamonis

Trener rozwoju osobistego. Aktor teatralny...

Martyna Nestoruk

Key Account Manager w firmie Infiniti

konferansjer

Conrado Moreno

Konferansjer

Conrado Moreno, człowiek dwóch kultur, wychowany w Hiszpanii, mieszkający w Polsce, nasz prezenter, poprowadzi koktajlową imprezę w sposób super profesjonalny. Żadna z Pań z pewnością nie będzie znużona,
gdy Conrado z charakterystycznym dla niego dużym temperamentem będzie rozmawiał z naszymi gośćmi na scenie prezentacji.

 

Goście Specjalni

Koktajl Kobiet Sukcesu 2017 będzie miał wyjątkową oprawę gwiazd sztuki, filmu i sportu. W panelu networkingowym pod hasłem „Sukces niejedno ma imię” zobaczymy m.in. Romę Gąsiorowską, wybitną aktorkę filmową, bizneswomen i właścicielkę Studia W-arte oraz Szkoły Aktorskiej aktoRstudio. Przesympatyczna i bardzo lubiana osoba,ujmująca pogodą ducha, laureatka wielu nagród filmowych, wprowadzi nas w swój, pełen wyobraźni świat artystycznych reminescencji.

Nie mniej ciekawą kobietą sukcesu ze świata kreacji fryzjerskiej jest mistrzyni fryzjerstwa, Jaga Hupało, stylistka gwiazd, która doradza celebrytom, jak mają wyglądać ich włosy, aby były zachwycająco piękne. To właśnie ona, pełna ekspresji i ciekawego, niezwykle oryginalnego podejścia do sztuki fryzjerskiej, jest przykładem na to, jak skutecznie osiągnąć sukces w branży urodowej. Niezwykle ciekawą osobowością jest Eliza Michalik. Publicystka i komentatorka, z którą nie ma żartów. Pisała do najważniejszych polskich gazet oraz tygodników, a w radio i telewizjach informacyjnych komentowała wydarzenia polityczne.
Podczas panelu wszystkie Panie opowiedzą o swojej drodze na szczyt.

Warto to zobaczyć na żywo!

Partronat honorowy

Patronat medialny

Partner platynowy

Partner Specjalny

Partner srebrny

Partner biznesowy

PROGRAM II KOKTAJU KOBIET SUKCESU

Rejestracja

10:30

Rejestracja gości i mediów

10:30 - 11:00

11:00

Uroczyste otwarcie koktajlu

11:00 - 11:10

I Część koktajlu

POTENCJAŁ I SIŁA SPRAWCZA - JAK PORADZIĆ SOBIE Z DUŻĄ KONKURENCJĄ W BIZNESIE?

11:20

I prelekcja - Martyna Nestoruk Key Account Mannager, Centrum Infiniti Warszawa

11:20 - 11:35

Temat prelekcji: Nie ma samochodu dla kobiety

11:35

II prelekcja: Magdalena Koźmala - Redaktor Naczelna Business & Prestige, Producent programu Inspired by… Ekspert mowy ciała, trener, coach, doradca biznesu.

11:35 - 11:50

Temat prelekcji: Mowa ciała a autorytet w biznesie. Jak wykryć kłamstwo w biznesie?

11:50

III prelekcja: Adam Adamonis - trening work-life balance dla liderów biznesu

11:50 - 12:05

Temat prelekcji: Odwaga w mówieniu – co nas blokuje a co nas wspiera. Wystąpienia, negocjacje i szczere rozmowy

12:05

IV prelekcja: Piotr Denejko - ekspert pereł

12:05 - 12:30

Temat prelekcji: Inny wymiar pereł

12:30

PRZERWA KAWOWA

12:30 - 12:45

II Część koktajlu

Panel dyskusyjny z udziałem gości specjalnych

13:00

Panel dyskusyjny z udziałem gości specjalnych - aktorką Romą Gąsiorowską, stylistką fryzur Jagą Hupało, dziennikarką Elizą Michalik

13:00 - 13:45

13:45

PRZERWA KAWOWA

13:45 - 14:00

III Część koktajlu

SIŁA KOBIET W BIZNESIE

14:00

V prelekcja: Magdalena Malicka - Szef programowy Studia Komunikacji, Rozwoju i Zmiany (SKRZ), wykładowca na Akademii L. Koźmińskiego, master business&life coach supervisor, trener rozwoju osobistego, mówca motywacyjny, praktyk biznesu.

14:00 - 14:30

Temat prelekcji: Mit charyzmy, czyli jak prowadzić zebrania, jak skutecznie przemawiać i wpływać na innych.

14:30

VI prelekcja: Aneta Chmielewska -Trener Biznesu, akredytowany coach ACC ICF specjalizujący się w coachingu managerskim oraz coachingu kariery, praktyk biznesu i sprzedaży. Pasjonatka pracy z ludźmi – poszukuje, inspiruje, współpracując mocno popycha do działania.

14:30 - 14:45

Temat prelekcji: Potencjał wewnętrzny – jak odnaleźć go w sobie i efektywnie wykorzystywać?

14:45

VII Prelekcja Logitech

14:45 - 15:00

Temat panelu: Jak urządzenia technologiczne Logitech pomagają w prowadzeniu biznesu?

15:00

PRZERWA KAWOWA

15:00 - 15:15

IV Część koktajlu

PASJA, ŻYCIE I BIZNES

15:15

VIII prelekcja: Erin Dąbska - Prezes Fundacji Pod Dębem - Amerykanka, której serce 25 lat temu skradła Polska. Z wykształcenia i z zamiłowania tancerka baletowa. Kobieta sukcesu - prowadziła program „No problem!” w TV Puls, trzeciej komercyjnej telewizji w Polsce, była właścicielką studia tańca i szkoły fitness. Od 2013 realizuje swoje marzenie i pomaga osobom starszym jako Prezes Fundacji TV PULS „Pod Dębem”. Prywatnie szczęśliwa żona i mama.

15:15 - 15:25

Tytuł prelekcji: Odwaga jest kobietą

15:25

IX prelekcja: Katarzyna Wołejnio

15:25 - 15:35

Temat prelekcji : Dwa światy biznesu – amerykański i polski

15:35

Charytatywna licytacja na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Brodnicy, poprowadzona przez Monikę Rebelak i Conrado Moreno

15:35 - 15:55

V Część koktajlu

WYGLĄD I URODA W BIZNESIE, A SKUTECZNOŚĆ NEGOCJACJI

15:55

X prelekcja: Justyna Krawczyk - pierwsza w Polsce licencjonowana Style Coach, absolwentka Style Coaching Institute w Londynie, założycielka marki Jak Być Szczęśliwą Kobietą. Autorka książki "Jak być szczęśliwą kobietą - 15 kroków", prelegentka podczas konferencji biznesowych oraz motywacyjnych. Przykład kobiety, która wyszła ze schematu i zaczęła żyć po swojemu.

15:55 - 16:10

Temat prelekcji: Jak zachować firmowy dress code i nie zwariować?

16:10

XI prelekcja: Dr n. med. Krzysztof Jakubowski - kierownik medyczny Estell, specjalista z zakresu Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej, Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej. Ukończył Pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie, uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu.

16:10 - 16:25

Temat prelekcji: Dobry wygląd i jego wpływ na osiągane sukcesy zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym

VI Część koktajlu

WRĘCZENIE NAGRÓD ORAZ POŻEGNANIE GOŚCI

16:25

Wręczenie nagród w konkursie "Kobieta Sukcesu portalu Obcasy.pl"

16:25 - 16:35

16:35

Rozwiązanie konkursu wizytówkowego

16:35 - 16:45

16:45

Pożegnanie gości szampanem oraz wręczanie upominkowych gift bag’ów

16:45 - 17:00

 • Adres wydarzenia

  Studio Digital Knowledge Village
  ul. Puławska 457
  Warszawa

 • Kontakt

  tel. 786 864 735

 • E-mail

  marketing@obcasy.pl
  koktajl@obcasy.pl

 • Telefon

  Redakcja Obcasy.pl
  tel. 697 002 855
  tel. 786 864 735

 • Formularz zgłoszenia

  [formularz]

Top