O wydarzeniu

W dniu 13 października w lofcie domu handlowego MYSIA3, odbyło się eleganckie spotkanie dla kobiet biznesu – I Koktajl Kobiet Sukcesu Szczęśliwa Kobieta – Spełniona Businesswoman!

Wydarzenie zostało uroczyście otwarte przez Annę Kalatę – byłą minister pracy i polityki społecznej – oraz Angelikę Jarosławską z Międzynarodowej Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet.

Partnerami Głównymi wydarzenia byli: magazyn kulturalno-kulinarny KUKBUK oraz MINI Bawaria Motors Warszawa.

I Koktajl Kobiet Sukcesu został podzielony na cztery części. W pierwszej z nich, zatytułowanej Silna osobowość to silna marka!, prelekcje poprowadzili: Karolina Jabłońska – MINI Bawaria Motors Warszawa, Anna Szubert – strateg personal brandingu, promotorka polskich marek oraz Piotr Denejko – ekspert pereł. Po pierwszych wystąpieniach konferansjer Przemysław Kopiejka zaprosił uczestniczki na przerwę kawową, którą zapewniły marki Cellini Caffe oraz Get Green Zielone Koktajle.

Drugą część Koktajlu, zatytułowaną Rozwój osobisty drogą do sukcesu, rozpoczął panel dyskusyjny z udziałem gości specjalnych: Karoliny Nowakowskiej – aktorki teatralnej, filmowej i serialowej, Agnieszki Kałuży – autorki bloga Aga Pomaga oraz audycji radiowej o tym samym tytule w Radiu Kolor 103 FM, a także Jiřiny Nowakowskiej – założycielki i właścicielki studia tańca Tap&Jazz Dance, choreografki, tancerki oraz sędzi tańca sportowego. Panie w trakcie rozmowy opowiedziały o swoich sposobach na skuteczne łączenie życia zawodowego z prywatnym.

Następnie swoją wiedzą podzieliły się z uczestniczkami kolejno: Karolina Cwalina – life&business coach i Kamila Kubiak – dreamsetterka, ChouChou Like Me. Podczas tej części spotkania kobiety biznesu miały także możliwość udziału w sesji networkingowej, którą poprowadził Przemysław Kopiejka. Po wymianie kontaktów, wszystkie businesswoman zostały zaproszone na przerwę, podczas której oprócz kawy, owocowych koktajli oraz słodkiego poczęstunku, panie mogły skosztować pysznych bez, które dostarczyła cukiernia ENTE Cafe w towarzystwie lampki doskonałego wina od marki TiM.

W trakcie trzeciej części, zatytułowanej Równowaga między życie zawodowym i prywatnym, swoje prelekcje wygłosili: Renata Wrona – life&business coach, a także Adam Adamonis – trener work-life balance dla liderów biznesu, aktor teatralny i serialowy. Kolejnym punktem programu była licytacja charytatywna poprowadzona przez Adama Adamonisa, z której całkowity dochód został przekazany na rzecz Kamila – podopiecznego Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

W czwartej i zarazem ostatniej części Koktajlu Kobiet Sukcesu nastąpiło rozwiązanie konkursu wizytówkowego, do którego nagrody ufundowali Partnerzy wydarzenia. Tym akcentem, została zakończona część prelekcyjna spotkania, po której prowadzący spotkanie, zaprosił wszystkich gości na pożegnalną lampkę szampana, serwowaną przez markę TiM – Importer win.

Następnie redaktor naczelna portalu Obcasy.pl – Monika Rebelak, uhonorowała statuetkami laureatki konkursu Kobieta Sukcesu portalu Obcasy.pl w trzech kategoriach. W kategorii Estetyka w biznesie statuetki otrzymały: Daria Pawlewska– współtwórczyni oraz wydawczyni magazynu kulturalno-kulinarnego KUKBUK oraz Oliwia Gede-Niewiadomska – jego dyrektor artystyczna. Nagrodę w kategorii Działalność na rzecz kobiet odebrała Krystyna Rek – prezes zarządu Kobieta i Rozwód Sp. z o. o. Laureatką w ostatniej kategorii Pasja w biznesie została Kalina Walentowicz – projektantka i właścicielka marki obuwniczej VALENTOVITCH. Oprócz statuetek zwyciężczynie konkursu otrzymały również atrakcyjne nagrody, ufundowane przez Partnerów wydarzenia.

W evencie wzięło udział ok. 80 kobiet, wśród których znalazły się właścicielki firm, prezeski, menadżerki na wysokich korporacyjnych stanowiskach oraz media. Przy wyjściu każda z uczestniczek otrzymała dodatkowo atrakcyjny gift bag, na który składały się cenne upominki oraz vouchery zniżkowe Partnerów Koktajlu.

I Koktajl Kobiet Sukcesu

I Koktajl Kobiet Sukcesu odbędzie się w dniu 13 października 2016 w jednym z najnowocześniejszych i najbardziej eleganckich miejsc na eventowej mapie Warszawy – lofcie Mysia 3.

Wydarzenie poprowadzi Przemysław Kopiejka – aktor, dziennikarz, konferansjer, który talent oratorski zaprezentował m. in. w trakcie imprez dla takich marek jak: Orange, Grupa RMF, Playstation, Mercedes. Absolwent krakowskiej Szkoły Aktorskiej SPOT oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku: dziennikarstwo. Na co dzień spiker w krakowskim radiu WAWA.

konferansjer

Przemysław Kopiejka

Goście Specjalni

Karolina Nowakowska – aktorka teatralna (Dziewczyny z kalendarza, Klejnoty), filmowa (Pitbull, Och Karol 2) i serialowa (Na Wspólnej, M jak Miłość). Podwójna mistrzyni Republiki Czeskiej, wielokrotna mistrzyni Polski oraz zdobywczyni Pucharu Polski w stepowaniu. Wokalistka i miłośniczka zwierząt.

Jiřina Nowakowska – założycielka i właścicielka studia tańca Tap&Jazz Dance, choreografka, tancerka i sędzia tańca sportowego. Niekwestionowany ekspert w dziedzinie stepowania w Polsce. Organizatorka corocznych warsztatów tanecznych w Chlewiskach k/Siedlec.

Agnieszka Kałuża – autorka bloga Aga Pomaga oraz audycji radiowej o tym samym tytule w Radiu Kolor 103 FM. Ekspert porannego programu Pytanie na Śniadanie w stacji TVP2. Ekspert od wystroju wnętrz w programie Twój Puls w stacji TV Puls. Projektantka wnętrz, projektantka damskiej biżuterii, aktorka i wokalistka (występowała m. in. w musicalu Musical Show. Melodie Brodway’u).

Adam Adamonis – ukończył Akademię Teatralną im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Występował na liczących się polskich scenach teatralnych, w sztukach dramatycznych i komediowych, zagrał wiele ról w popularnych serialach telewizyjnych. W świecie teatru najważniejsza jest dla niego relacja, budowana w kontakcie z drugim człowiekiem, zarówno tym na widowni, jak i partnerem na scenie. Tancerz prowadzący warsztaty, twórca metody Organic Dance, która pogłębia wiedzę na temat naszych nawyków oraz pracę nad wiarygodnością.

?Od ponad 15 lat, jako trener biznesu i rozwoju osobistego, prowadzi treningi work-life balance dla liderów biznesu.

aktorka

Karolina Nowakowska

autorka bloga Aga Pomaga

Agnieszka Kałuża

choreografka, tancerka

Jiřina Nowakowska

Trener rozwoju osobistego, improwizator, performer. Aktor teatralny i serialowy

Adam Adamonis

Patronat Honorowy

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Stowarzyszenie Inicjatyw Kobiecych oraz Polski Klub Biznesu

Prelegenci

Uczestniczki I Koktajlu Kobiet Sukcesu będą mogły wysłuchać wielu interesujących prelekcji o tematyce biznesowej oraz motywacyjnej

Adam Adamonis

Trener rozwoju osobistego. Aktor teatralny i serialowy

Karolina Cwalina

Life & Businesss Coach. Autorka programu ``Sukces zaczyna się w głowie``

Anna Szubert

Strateg Personal Brandingu. Promotorka polskich marek

Renata Wrona

Life & Business Coachem z międzynarodową akredytacją ACC ICF. Trenerka.

Partnerzy Główni

W I Koktajlu Kobiet Sukcesu wezmą udział trzej Partnerzy Główni, którzy dokonają prelekcji oraz zaprezentują swoje produkty oraz usługi w części wystawienniczej wydarzenia

Partnerzy

W I Koktajlu Kobiet Sukcesu udział wezmą Partnerzy, którzy zaprezentują swoje produkty oraz usługi w części wystawienniczej wydarzenia:

Partnerzy Strategiczni

I Koktajl Kobiet Sukcesu powstaje przy udziale i wsparciu Partnerów Strategicznych

Patronat medialny

Patronat nad I Koktajlem kobiet Sukcesu objęli

PROGRAM

Rejestracja

11:15

Rejestracja gości

11:15 - 12:00

12:00

Uroczyste otwarcie koktajlu przez Annę Kalatę oraz Angelikę Jarosławską

12:00 - 12:10

I Część koktajlu

SILNA OSOBOWOŚĆ TO SILNA MARKA!

12:10

I prelekcja: Karolina Jabłońska - MINI Bawaria Motors Warszawa

12:10 - 12:25

12:25

II prelekcja: Anna Szubert - strateg Personal Brandingu, promotorka polskich marek

12:25 - 12:40

12:40

III prelekcja: Piotr Denejko - ekspert pereł

12:40 - 13:00

13:00

PRZERWA KAWOWA

13:00 - 13:30

II Część koktajlu

ROZWÓJ OSOBISTY DROGĄ DO SUKCESU

14:00

Panel dyskusyjny z udziałem gości specjalnych - Karoliną Nowakowską, Agnieszką Kałużą oraz Jiriną Nowakowską

14:00 - 14:15

14:15

IV prelekcja: Karolina Cwalina - Life & Business Coach

14:15 - 14:30

Temat prelekcji: „Robisz, masz!”

14:30

V prelekcja: Kamila Kubiak - dreamsetterka. Chou Chou Like Me

14:30 - 14:45

Temat prelekcji: „Jak zjada słonia Paryżanka“

14:45

Networking

14:45 - 15:00

Sesję networkingową poprowadzi Przemysław Kopiejka

15:00

PRZERWA KAWOWA

15:00 - 15:30

III Część koktajlu

RÓWNOWAGA MIĘDZY ŻYCIEM ZAWODOWYM I PRYWATNYM

15:30

VI prelekcja: Renata Wrona - Life & Business Coach

15:30 - 15:45

Temat prelekcji: „Szczęśliwa kobieta”

15:45

VII prelekcja: Adam Adamonis - trening work-life balance dla liderów biznesu

15:45 - 16:00

16:00

Charytatywna licytacja na rzecz podopiecznego Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, poprowadzona przez Adama Adamonisa

16:00 - 16:35

16:35

Wręczenie nagród w konkursie "Kobieta Sukcesu portalu Obcasy.pl"

16:35 - 16:55

IV Część koktajlu

POŻEGNANIE GOŚCI

16:55

Rozwiązanie konkursu wizytówkowego

16:55 - 17:20

17:20

Pożegnanie gości szampanem oraz wręczanie upominkowych gift bag’ów

17:20 - 17:30

Szampan zapewnia marka TiM – Importer win

 • Adres

  w trakcie wyboru lokalizacji

 • E-mail

  koktajl@obcasy.pl

 • Telefon

  Redakcja Obcasy.pl
  tel. +48 697 002 855

Top