Angelika Jarosławska, Anna Kalata

Monika Rebelak

Strefa KUKBUK

Karolina Nowakowska, Jirina Nowakowska, Agnieszka Kałuża, Przemysław Kopiejka

Adam Adamonis

zd3

zd7

Karolina Cwalina

I Koktajl Kobiet Sukcesu

MINI Bawaria Motors Warszawa

_dsc1108

_dsc0658

zd8

zd9

O wydarzeniu

W dniu 13 października w lofcie domu handlowego MYSIA3, odbyło się eleganckie spotkanie dla kobiet biznesu – I Koktajl Kobiet Sukcesu Szczęśliwa Kobieta – Spełniona Businesswoman!

Wydarzenie zostało uroczyście otwarte przez Annę Kalatę – byłą minister pracy i polityki społecznej – oraz Angelikę Jarosławską z Międzynarodowej Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet.

Partnerami Głównymi wydarzenia byli: magazyn kulturalno-kulinarny KUKBUK oraz MINI Bawaria Motors Warszawa.

I Koktajl Kobiet Sukcesu został podzielony na cztery części. W pierwszej z nich, zatytułowanej Silna osobowość to silna marka!, prelekcje poprowadzili: Karolina Jabłońska – MINI Bawaria Motors Warszawa, Anna Szubert – strateg personal brandingu, promotorka polskich marek oraz Piotr Denejko – ekspert pereł. Po pierwszych wystąpieniach konferansjer Przemysław Kopiejka zaprosił uczestniczki na przerwę kawową, którą zapewniły marki Cellini Caffe oraz Get Green Zielone Koktajle.

Drugą część Koktajlu, zatytułowaną Rozwój osobisty drogą do sukcesu, rozpoczął panel dyskusyjny z udziałem gości specjalnych: Karoliny Nowakowskiej – aktorki teatralnej, filmowej i serialowej, Agnieszki Kałuży – autorki bloga Aga Pomaga oraz audycji radiowej o tym samym tytule w Radiu Kolor 103 FM, a także Jiřiny Nowakowskiej – założycielki i właścicielki studia tańca Tap&Jazz Dance, choreografki, tancerki oraz sędzi tańca sportowego. Panie w trakcie rozmowy opowiedziały o swoich sposobach na skuteczne łączenie życia zawodowego z prywatnym.

Następnie swoją wiedzą podzieliły się z uczestniczkami kolejno: Karolina Cwalina – life&business coach i Kamila Kubiak – dreamsetterka, ChouChou Like Me. Podczas tej części spotkania kobiety biznesu miały także możliwość udziału w sesji networkingowej, którą poprowadził Przemysław Kopiejka. Po wymianie kontaktów, wszystkie businesswoman zostały zaproszone na przerwę, podczas której oprócz kawy, owocowych koktajli oraz słodkiego poczęstunku, panie mogły skosztować pysznych bez, które dostarczyła cukiernia ENTE Cafe w towarzystwie lampki doskonałego wina od marki TiM.

W trakcie trzeciej części, zatytułowanej Równowaga między życie zawodowym i prywatnym, swoje prelekcje wygłosili: Renata Wrona – life&business coach, a także Adam Adamonis – trener work-life balance dla liderów biznesu, aktor teatralny i serialowy. Kolejnym punktem programu była licytacja charytatywna poprowadzona przez Adama Adamonisa, z której całkowity dochód został przekazany na rzecz Kamila – podopiecznego Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

W czwartej i zarazem ostatniej części Koktajlu Kobiet Sukcesu nastąpiło rozwiązanie konkursu wizytówkowego, do którego nagrody ufundowali Partnerzy wydarzenia. Tym akcentem, została zakończona część prelekcyjna spotkania, po której prowadzący spotkanie, zaprosił wszystkich gości na pożegnalną lampkę szampana, serwowaną przez markę TiM – Importer win.

Następnie redaktor naczelna portalu Obcasy.pl – Monika Rebelak, uhonorowała statuetkami laureatki konkursu Kobieta Sukcesu portalu Obcasy.pl w trzech kategoriach. W kategorii Estetyka w biznesie statuetki otrzymały: Daria Pawlewska– współtwórczyni oraz wydawczyni magazynu kulturalno-kulinarnego KUKBUK oraz Oliwia Gede-Niewiadomska – jego dyrektor artystyczna. Nagrodę w kategorii Działalność na rzecz kobiet odebrała Krystyna Rek – prezes zarządu Kobieta i Rozwód Sp. z o. o. Laureatką w ostatniej kategorii Pasja w biznesie została Kalina Walentowicz – projektantka i właścicielka marki obuwniczej VALENTOVITCH. Oprócz statuetek zwyciężczynie konkursu otrzymały również atrakcyjne nagrody, ufundowane przez Partnerów wydarzenia.

W evencie wzięło udział ok. 80 kobiet, wśród których znalazły się właścicielki firm, prezeski, menadżerki na wysokich korporacyjnych stanowiskach oraz media. Przy wyjściu każda z uczestniczek otrzymała dodatkowo atrakcyjny gift bag, na który składały się cenne upominki oraz vouchery zniżkowe Partnerów Koktajlu.

I Koktajl Kobiet Sukcesu

I Koktajl Kobiet Sukcesu odbędzie się w dniu 13 października 2016 w jednym z najnowocześniejszych i najbardziej eleganckich miejsc na eventowej mapie Warszawy – lofcie Mysia 3.

Wydarzenie poprowadzi Przemysław Kopiejka – aktor, dziennikarz, konferansjer, który talent oratorski zaprezentował m. in. w trakcie imprez dla takich marek jak: Orange, Grupa RMF, Playstation, Mercedes. Absolwent krakowskiej Szkoły Aktorskiej SPOT oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku: dziennikarstwo. Na co dzień spiker w krakowskim radiu WAWA.

konf_luxoft (2)

konferansjer

Przemysław Kopiejka

Goście Specjalni

under-line-white

Karolina Nowakowska – aktorka teatralna (Dziewczyny z kalendarza, Klejnoty), filmowa (Pitbull, Och Karol 2) i serialowa (Na Wspólnej, M jak Miłość). Podwójna mistrzyni Republiki Czeskiej, wielokrotna mistrzyni Polski oraz zdobywczyni Pucharu Polski w stepowaniu. Wokalistka i miłośniczka zwierząt.

Jiřina Nowakowska – założycielka i właścicielka studia tańca Tap&Jazz Dance, choreografka, tancerka i sędzia tańca sportowego. Niekwestionowany ekspert w dziedzinie stepowania w Polsce. Organizatorka corocznych warsztatów tanecznych w Chlewiskach k/Siedlec.

Agnieszka Kałuża – autorka bloga Aga Pomaga oraz audycji radiowej o tym samym tytule w Radiu Kolor 103 FM. Ekspert porannego programu Pytanie na Śniadanie w stacji TVP2. Ekspert od wystroju wnętrz w programie Twój Puls w stacji TV Puls. Projektantka wnętrz, projektantka damskiej biżuterii, aktorka i wokalistka (występowała m. in. w musicalu Musical Show. Melodie Brodway’u).

Adam Adamonis – ukończył Akademię Teatralną im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Występował na liczących się polskich scenach teatralnych, w sztukach dramatycznych i komediowych, zagrał wiele ról w popularnych serialach telewizyjnych. W świecie teatru najważniejsza jest dla niego relacja, budowana w kontakcie z drugim człowiekiem, zarówno tym na widowni, jak i partnerem na scenie. Tancerz prowadzący warsztaty, twórca metody Organic Dance, która pogłębia wiedzę na temat naszych nawyków oraz pracę nad wiarygodnością.

?Od ponad 15 lat, jako trener biznesu i rozwoju osobistego, prowadzi treningi work-life balance dla liderów biznesu.

karolinanowakowska-1

aktorka

Karolina Nowakowska

aga

autorka bloga Aga Pomaga

Agnieszka Kałuża

gosc2

choreografka, tancerka

Jiřina Nowakowska

06.06.2016 Warszawa, Królikarnia. Kryszta³owe Zwierciad³a 2016. N/z Adam Adamonis

Trener rozwoju osobistego, improwizator, performer. Aktor teatralny i serialowy

Adam Adamonis

Patronat Honorowy

inline-title

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Stowarzyszenie Inicjatyw Kobiecych oraz Polski Klub Biznesu

miedzynarodwa-siec-apk_V

Prelegenci

inline-title

Uczestniczki I Koktajlu Kobiet Sukcesu będą mogły wysłuchać wielu interesujących prelekcji o tematyce biznesowej oraz motywacyjnej

Adam Adamonis

Trener rozwoju osobistego. Aktor teatralny i serialowy

Karolina Cwalina

Life & Businesss Coach. Autorka programu ``Sukces zaczyna się w głowie``

Anna Szubert

Strateg Personal Brandingu. Promotorka polskich marek
renata-wrona

Renata Wrona

Life & Business Coachem z międzynarodową akredytacją ACC ICF. Trenerka.

Partnerzy Główni

inline-title

W I Koktajlu Kobiet Sukcesu wezmą udział trzej Partnerzy Główni, którzy dokonają prelekcji oraz zaprezentują swoje produkty oraz usługi w części wystawienniczej wydarzenia

patronaty_kukbuk_rgb-szare1
MINI_BawariaMotorsJankiWarszawa_Logotyp_pion11111111

Partnerzy

inline-title

W I Koktajlu Kobiet Sukcesu udział wezmą Partnerzy, którzy zaprezentują swoje produkty oraz usługi w części wystawienniczej wydarzenia:

hoa_logo_na_witryne_201412
GEMLORD-225405
13528719_1134994336572400_1739242801512426062_n
00_logo_logotyp
chouchou_logo_roz
liparie_logo
klif_wawa_logo_0-100-55-0

Partnerzy Strategiczni

inline-title

I Koktajl Kobiet Sukcesu powstaje przy udziale i wsparciu Partnerów Strategicznych

logotypy
mysia (1)
LOGO JOANNA.KRUCZEK
Valentovitch_logo_tekst
logo_sos_100cyan
13528719_1134994336572400_1739242801512426062_n
la-metamorphoze-logo-do-patentu
logo-domowykuferek300
logo-g-g-g-kokt-ziel
fenks-klinika-urody-logo-rgb-grey-bg-kwadrat
logo-tim
logo-manista
logo_500x500
logo-gwp-z-napisem
logo-inspiracje
cellini_logo-2
backup_of_logo-mediderm-krzywe-1
logoszarawe
rossmann
lorus-logo_path
emkalogo
dripbarlogo
logo-2
img_2550
renatawrona_logo_internet
anna-szubert-logo
11698605_878654228893409_3853098352242840849_n
logo-ente
podpis
big-logo
logo_jpg_rgb

Patronat medialny

inline-title

Patronat nad I Koktajlem kobiet Sukcesu objęli

sens-logo
logo-ohme
1920-1080-logo-eska-info
obcasy logo1x
logo-nowe-atv
madame
kalatatv
pbp_logo

PROGRAM

Rejestracja

11:15

Rejestracja gości

11:15 - 12:00

12:00

Uroczyste otwarcie koktajlu przez Annę Kalatę oraz Angelikę Jarosławską

12:00 - 12:10

I Część koktajlu

SILNA OSOBOWOŚĆ TO SILNA MARKA!

12:10

I prelekcja: Karolina Jabłońska - MINI Bawaria Motors Warszawa

12:10 - 12:25

12:25

II prelekcja: Anna Szubert - strateg Personal Brandingu, promotorka polskich marek

12:25 - 12:40

12:40

III prelekcja: Piotr Denejko - ekspert pereł

12:40 - 13:00

13:00

PRZERWA KAWOWA

13:00 - 13:30

II Część koktajlu

ROZWÓJ OSOBISTY DROGĄ DO SUKCESU

14:00

Panel dyskusyjny z udziałem gości specjalnych - Karoliną Nowakowską, Agnieszką Kałużą oraz Jiriną Nowakowską

14:00 - 14:15

14:15

IV prelekcja: Karolina Cwalina - Life & Business Coach

14:15 - 14:30

Temat prelekcji: „Robisz, masz!”

14:30

V prelekcja: Kamila Kubiak - dreamsetterka. Chou Chou Like Me

14:30 - 14:45

Temat prelekcji: „Jak zjada słonia Paryżanka“

14:45

Networking

14:45 - 15:00

Sesję networkingową poprowadzi Przemysław Kopiejka

15:00

PRZERWA KAWOWA

15:00 - 15:30

III Część koktajlu

RÓWNOWAGA MIĘDZY ŻYCIEM ZAWODOWYM I PRYWATNYM

15:30

VI prelekcja: Renata Wrona - Life & Business Coach

15:30 - 15:45

Temat prelekcji: „Szczęśliwa kobieta”

15:45

VII prelekcja: Adam Adamonis - trening work-life balance dla liderów biznesu

15:45 - 16:00

16:00

Charytatywna licytacja na rzecz podopiecznego Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, poprowadzona przez Adama Adamonisa

16:00 - 16:35

16:35

Wręczenie nagród w konkursie "Kobieta Sukcesu portalu Obcasy.pl"

16:35 - 16:55

IV Część koktajlu

POŻEGNANIE GOŚCI

16:55

Rozwiązanie konkursu wizytówkowego

16:55 - 17:20

17:20

Pożegnanie gości szampanem oraz wręczanie upominkowych gift bag’ów

17:20 - 17:30

Szampan zapewnia marka TiM – Importer win

  • Adres

    w trakcie wyboru lokalizacji

  • E-mail

    koktajl@obcasy.pl

  • Telefon

    Redakcja Obcasy.pl
    tel. +48 697 002 855

Top